Önskar vi på Fjelkners Fastighetsmäkleri!

Vill du komma i kontakt med oss är du alltid välkommen att ringa eller maila direkt till någon av våra fastighetsmäklare.

På kontoret på Alviksvägen når du:
Kristina Ekberg på 0708-60 22 10 eller kristina@fjelkners.se
Karin Kellander Kinch på 0708-60 22 18 eller karin@fjelkners.se
Mikael All på 0708-25 17 99 eller mikael@fjelkners.se
Christina Casserlöv på 0708-60 22 70 eller christina@fjelkners.se
Carina Frank på 0708-60 22 00 eller carina@fjelkners.se

På kontoret på Ängby Torg når du:
Christina Sylvan på 0708-60 22 16 eller chrsitna.sylvan@fjelkners.se
Kristina Mattsson på 0704-33 43 30 eller kristina.mattsson@fjelkners.se
Mikael Flobecker på 0708-60 21 91

Det går även alltid bra att ringa till kontoret på
08-26 86 00 alternativt maila till info@fjelkners.se